WeFlyHiGhtour
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Коментари за мачове !

+20
XITLER
DoMaT
Jele 4
drct
eNeRg!e*cEcCc
gPora?!
mario_sote
c3.Biorkes
quip
look_at_me
freez
demonmancer
NoJaRa
ivchodisela
CyBorG
A`Mighty`Heart
Admin
GrIzZzLy
bunnyhop
UnNa7uRal
24 posters

Страница 7 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  DoMaT Пон Дек 03, 2007 9:55 am

ScRoLLaN написа:ШШШШШШШ еииии бастун ... каде отиваш ти може би ?!?!? Аз лично сум сагласен да се преиграе мача и да ти кажа че срещу СеСС 2 НЯМАТЕ ШАНСОВЕ КАПИШШ ??? Сабери си ламавиа отбор и потърси друга игра Wink опитай със Судоко че кат гледам с тоя дебел задник никаде нема да можеш да отидеш Wink

ПП: АКО ОЩЕ 1 ПАТ МИ ИСТРИЕШ КОМЕНТАРА ЩЕ ДОЙДА В СФ И ЩИ РАЗМАЖА ФИЗИОНОМИАТА АДМИНСКА bounce affraid scratch bom
Дебел задник?? Админ?? София ?? Ти да не си наркомана???
DoMaT
DoMaT

Брой мнения : 15
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  NoJaRa Пон Дек 03, 2007 10:22 am

мИ моя брачед къв е мухал искаш да говорим за размери ли ве!К!нека ти кажа моите 1, 87 см ,110 кг. чиста мускулна маса!Набиране на 1 ръка ли ве и това го мога мухал не съм като тебе мамино дете дет седи нагъва дебелее и после вика вижте ми свинските рачички много съм силен!ИСКАШ ДА ГОВОРИМ ЗА БОЙ ЛИ ВЕ!Млъкни щото си патиш много!Допреди ти щеше ме биеш,ся приятелчета ще викаш и ако не спреш до седмица няма да може да пишеш с свиснките си бутчета наречени ръчички Twisted Evil Млъкни и зарови глава ве мафия ХахХАХхсХАХхаХАхаХАхаХ Laughing Laughing Laughing Laughing
NoJaRa
NoJaRa
Admin

Брой мнения : 27
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  DoMaT Пон Дек 03, 2007 10:25 am

аре ве искам да видя до седмица как няма да мога да пиша боклук ти май си гледаш аватара и ме псуваш кат те гледам къв си шопар с тея сланини къде си тръгнал аре ела да те видя е отворко да ще викам приятели , пък ако искаш ме изчакай 4 години леко че да сме равностойни а и тогава да се бием 2-мата
DoMaT
DoMaT

Брой мнения : 15
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  NoJaRa Пон Дек 03, 2007 11:31 am

DoMaT написа:аре ве искам да видя до седмица как няма да мога да пиша боклук ти май си гледаш аватара и ме псуваш кат те гледам къв си шопар с тея сланини къде си тръгнал аре ела да те видя е отворко да ще викам приятели , пък ако искаш ме изчакай 4 години леко че да сме равностойни а и тогава да се бием 2-мата


ХхахХхахахХАХА КО ЩЕ ЧАКАМ ВЕ СВИНЧОК!то само с ядене не ще иска и тренки!Ти си гола вода ве Smile Скинар ми бил и се пъчи като пубертетска пъпка на гъз сесс Shocked Вземи си налегни парцалките щото не си ми палнал фетила не съм те ннатъпкал обратно в на майка ти путката Rolling Eyes
NoJaRa
NoJaRa
Admin

Брой мнения : 27
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  DoMaT Пон Дек 03, 2007 11:44 am

Дори и улигофрен би забелязал че блузата ми е широка ама то кво да се очаква от малоумници !
DoMaT
DoMaT

Брой мнения : 15
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  NoJaRa Пон Дек 03, 2007 1:55 pm

DoMaT написа:Дори и улигофрен би забелязал че блузата ми е широка ама то кво да се очаква от малоумници !


Дори олигофрен БИ ЗАБЕЛЯЗАЛ ПАЛАСКИТЕ ТИ ОТ АНЦУКА What a Face Rolling Eyes Както и да е GG който е на полуфинал
чакаме ви който и да сте santa И весели празници santa rendeer santa rendeer
NoJaRa
NoJaRa
Admin

Брой мнения : 27
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  drct Вто Дек 04, 2007 2:04 am

оффф а бе са ви четох смешните коментари Sad и ми се ревеше Sad(( Сесс2 вие сте най-жалките ве начи с пробите ламери дето ги биете искате да си препофтаряте а с нас не ? Защо така ? ;/ мн сме ви тежки ли или ? а бе с 1 дума тоя тур е най смешния и както винаги е било и Jocky като праеше тур (отново смешен) имаше фаворити и админите винаги побутват някои от "техните" си хора както стана и с нас ... та не разбрах админа нави ли се да играеме с победителите ? ае гл и хф нообс

drct

Брой мнения : 6
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  XITLER Вто Дек 04, 2007 5:29 am

Aбе ДоМаТ ли си , чушка ли си тихо най-много да си ми до ... и да не можеш да си мраднеш голямия гъз и си тръгнал да се дуеш!!! Просто замълчи и се скрии в дупчицата от която се подаде !!! КАПИШШШ ???
Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
XITLER
XITLER

Брой мнения : 3
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  DoMaT Вто Дек 04, 2007 5:30 am

Не знам къде виждаш анцуг само ???и къде са тея паласки? Или пак гледаш твоя аватар?
DoMaT
DoMaT

Брой мнения : 15
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  DoMaT Вто Дек 04, 2007 5:33 am

ОО не неможа да се справи сам и извика кситлер който хем се прави на фюрера хем ми вкарва някви умрели италиански фрази от няква смешна реклама
DoMaT
DoMaT

Брой мнения : 15
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  NoJaRa Вто Дек 04, 2007 6:27 am

Аз няма ко се справям с тебе ве шишко богер Smile Ти си справен 2-та ме ТЕАМА са на 1/2 финал това е достатъчно за мене,ти и един неможа си вкараш lol! Ма това щото си про,Destroyer бе прав - " Тия са ламави не се коси за тях Smile " И верно си е тъй! Респект на тоя тур имах към CDD,flg,We^Fly^HiGH и Potnite.Това е,но докато другите отбори са още нови и имат да се доказват,твоя ХИПЕР ТЕАМ се дъни повече от яко bom Тъй че мухъл не ми скачай с шкембето на пред на бой или CS щото си под всяква критика ламер! Sleep А на 4-те ТЕАМ-а дет казах че уважавам още е така и може да съжалявам че Potnite и CDD не са на тура вече.GL и HF на тях и до нови срещи,а относно flg и We^Fly^HiGH ...предстоят ни напрегнати празници деца lol! santa rendeer


P.S.: Не чаткам пухеният що пише още кат THE GREAT c3 отпаднаха,но нека споделя радоста на победителите и мечтите им Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes albino santa
NoJaRa
NoJaRa
Admin

Брой мнения : 27
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  GrIzZzLy Вто Дек 04, 2007 1:48 pm

Странно защо само срещу WeFlyHigh,SeSS ни казват хакери...а срещу по скромните отбори си ги бием и продължаваме.Турнира ше е финал SeSS vs we fly high .Защото когато играят сесс админи са weflyhigh и обратно.Доколкото за ножара-по жалък човек няма,Дестройер е много по доблестен и печен,но и тои се поддава на "ПРОТО" ножара...НОКОМЕНТ!!!
GrIzZzLy
GrIzZzLy

Брой мнения : 15
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  NoJaRa Вто Дек 04, 2007 3:44 pm

GrIzZzLy написа:Странно защо само срещу WeFlyHigh,SeSS ни казват хакери...а срещу по скромните отбори си ги бием и продължаваме.Турнира ше е финал SeSS vs we fly high .Защото когато играят сесс админи са weflyhigh и обратно.Доколкото за ножара-по жалък човек няма,Дестройер е много по доблестен и печен,но и тои се поддава на "ПРОТО" ножара...НОКОМЕНТ!!!


тик-так КОЛЕДА идва Twisted Evil Обещал съм ти нещо,колкото до това "ПРО" ли съм,ела бии ми хакерското отборче както тръбиш навсякъде зад гърба ми и докажи че не сме за финала Surprised Бии моите NOOBS!!!I dare you! What a Face смажи - Pussyrider,z3al0t,eNDeMoL,Ex7aZy..мене се не включвам,много сам NOOB за протата ти Smile добре че влиза Ex7aZy ви помага Smile
NoJaRa
NoJaRa
Admin

Брой мнения : 27
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  XITLER Вто Дек 04, 2007 5:21 pm

Светлооооооо знам как играеш не казвам че аз съм ПрО обаче много барзо от веднаж взе да се ориантираш взе да ги стреляш преди да с излезли нз ама кажи кога да дойда на уроци ! Може да се науча и аз за една две седмици ! Един пример : Колкото пати рашихте кабина на nuke когато имаше човек отгоре винаги го вигдаше преди да си се подал когато няма не се и обращаш на там ем повече нз!!! Не съм го очаквал сериозно !!! А до колкото за хакерите дето им викаш ти помагат сесс се нали с хакери тогава за какво ти приемаш да ти помагат ??? И все пак успех за напред и си огледай team за едно "ПРО" !!!


А доколкото до теб лутеница едно ти казах тихо,никои не иска да чува покрай не го да грухти свуня !!! И внимаваи КОЛЕДА идва да не полегнеш в някоя тава с ябълчица в уста !!!
XITLER
XITLER

Брой мнения : 3
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty дасадс

Писане  c3.Biorkes Сря Дек 05, 2007 4:45 am

еи Лайняра-Ножара ли си кав си де да знам събери си тимчето и отиди в Пловдив да играеш на някоий тур да видиш каква е организацията.... Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing искаш ли да ти кажа брачет ми кво вика : Тия дет са напраили тоя тур или са тъпи или са някви гъзарчета дет искат да се изфукат пред някой !
а мойто мнение е: И ДВЕТЕ хахаха мн сте зле

1-во Правите турнир..отборите не се явяват на мачовете и за това (понеже сте много умни) сменяте датите на мачовете...да сте видели на ESWC или на CPL да отменят мач?????? ако незнаеш SK един път на CPL си отмениха мача за друг ден понеже не издадоха виза на един от играчите,и им взеха точки от актива им....а вие сте толкоз прости..цитирам "може ли мача да не е от 20 часа" или пък "ама ние тогава немоим" ми да можете ве келемета ..кат немоите махат ви са 1 точка от актива и тва е....
2-ро НИКОГА,НА НИТО ЕДИН ТУРНИР - АДМИНИТЕ КОИТО СЛЕДЯТ ЗА ХАКЕРИ НЕ УЧАСТВАТ В ТУРА!!!! Тва май не ви е ясно...ето закакво повечето отбори неможаха да се класират на 1/2 финал ,заради админите които естествено гледат техния отбор да печели (като всяко едно дете - иска но не се съобразяма с другите).
3-то СУПЕР КУХИ АДМИНИ: на турнир ако някои пише по време на мач се дава 1 рунд на другия отбор и 1 рунд се маха от този тим който е писал на say:
4-то Много ми е интересно защо бяхме така МИСТИЧНО дискфалифицирани.За тези които незнаят.
Мача ни беше за 6 часа...събрахме се целия тема 15 мин преди мача..и отидохме в зала..както сички добри отбори.После ни пишат по скайп ами няма да се играе днес мача,след 5 мин ще се играе,след 10 мин "отменя се за Сряда",след още 10 мин "ще се играе".Както и да е чакахме 1 час "големите про-та" SeSS#2.Влязоха момчетата и започна knife round ..понеже са такива големи ламери-видяха как се нареждаме за knife round и естествено и те така се наредиха - лапешка работа - да не видят нещо.
После бихме за Мап и избрахме nuke.Там също трябваше да играем knife round за team.Без да иска един от съотборниците ми ме ръгна,а Lucky го удариха с глок и остана на 80 HP - 20 HP но решаващи и започнах да флуудвам : "РЕС,РЕС,РЕС!" но няма братче,никой не ебава ( нали SeSS#2 зеха RNG-то) както и да е реснаха...бихме ги тогава и сички от SeSS#2 започнаха : "пак пак пак пак пак" ест админите немогат ад откажат на SeSS#2 и дадоха рес отново да се играе тогава ни свърши времето ..и загубихме около 10 лева само заради някви келеши и техните "батковци" който 2 часа немогат да се нагнездят да играят и да напраят два knife round-a.
5-то НИКОЙ НЕМОЖЕ ДА ИГРАЕ ЗА ДРУГ ТИМ ОСВЕН ЗА СВОЯ !!!! тва Nojar-чето май не го знае и като зн колко е умен и какъв е философ,каратист,джудист,боксиор,скинар и т.н ще му го обясня като на дебелак какъвто е:
Значи виж сега мойто момче твоя отбор е SeSS така че ти неможеш да участваш в мач на друг тим- SeSS#2
Понеже си "малко" тъп ще ти го обясня не като за дебелак,а като за СУМИСТ - все едно някои от ПФК "Левски" да отиде и да играе за Левски 95 - където играят някви 12 годишни келеши...Схвана ли..май не ...чакай ще пробвам с ЦСКА...все едно някой от ПФК " ЦСКА " например Велизар Димиторв да отиде и да играе с 12 годишни деца.


МИСЛЯ ЧЕ ТОВА БЕШЕ ДОСТАТЪЧНО

аа чакай .. СПЕЦИАЛНО ЗА Nojara дет ша ми го бара -

------------/¯/)
-----------/¯¯/
----------/-../
-----/´¯//'.'//´¯`·
-/´¯/-- /---// ---/¨¯\ За
('-(---(´--(´ -¯~/'--) Nojara дет немой да си напише
-\-------------'---./ правилно ник-а пише се : Nojaria или Nojarq


Последната промяна е направена от на Сря Дек 05, 2007 4:49 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
c3.Biorkes
c3.Biorkes

Брой мнения : 19
Registration date : 13.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  KarTooN Сря Дек 05, 2007 4:46 am

oooooooo grlz в голяма грешка си ...... дали SeSS и we fly hight ще са на финала бъркаш много.SeSS ще са на финала , но относно we fly hight ако са срещу нас на 1/2 не се знае(но се знае че ще набутат на с SeSS защото си правят лесен жребия......)

GL & HF за едно честно теглене на 1/2 финалите!!1
SeSS дано се видиме на финал.

Домат време е да си затворип устата , ако те набара NoJaRa никои да не е на твоито място.....

KarTooN
Гост


Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  NoJaRa Сря Дек 05, 2007 5:03 am

Biorkes не лафи много има демота и се вижда ти кво си про Smile а кухите админи още в първия ви мач ви помогнаха предостатъчно ташак не браъснат,помисли малко не благОдарен копелдак!Друго тука мачовете се отлагат за да може да се играе щото кав ти е кефа че си стиганл с служебни победи до финала и ко печелиш като идеш там ве!? ПАРИ?ЗЛАТО? Какво? Нищо!!!! Тоя тур се прави за игра за нищо друго!Тъй че спРи се изказваш неподготвен!И като толкова ни е смешен отбора играйте vs нас де!Ти кат видя 2ма от SeSS орева всичко да излизаме,така се бе изплашил че и прасе кога го колят не цвичи толкова!Вземете се погледнте тогава правете коментари прота!Много сте силни в коментарите но нищо не показвате!Докато моя ТЕАМ си остава още без загуба!Какво ти говори това? Да фукаме се,но важното че фукнята ни има покритие!!!А аз се чуда как fLg са ви дали врътка или 2 колко бяха там!Понеже познавам момчетата и знам на кво са способни!Дано сме на финал с тях и да играем с ТЕАМ достоен за уважение,ТЕАМ достоен да ни победи! GL и HF на всички! santa И ВЕСЕЛА КОЛЕДА СЕССС santa rendeer santa rendeer
NoJaRa
NoJaRa
Admin

Брой мнения : 27
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  nightfir Сря Дек 05, 2007 7:00 am

Ей ножареееее куха лейка си бе ламер... за пореден път показваш, че си ламе! Слагайте си по-свестни админи...
ПОВЕЧЕ НЕ КОМЕНТИРАМ!

nightfir
Гост


Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  NoJaRa Сря Дек 05, 2007 11:55 am

nightfir написа:Ей ножареееее куха лейка си бе ламер... за пореден път показваш, че си ламе! Слагайте си по-свестни админи...
ПОВЕЧЕ НЕ КОМЕНТИРАМ!

Недъг ти най-малко ще приказваш Twisted Evil На реванша ще има други админи,ще видимм те ко ще кажат Smile RELAX Laughing SeSS and AnD1 (БЕЗ ЛАМЯРИТЕ ДЕТО ГО РАЗВАЛИХА) FTW!!! sunny bounce bounce bounce
NoJaRa
NoJaRa
Admin

Брой мнения : 27
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty axaxaxax

Писане  c3.Biorkes Сря Дек 05, 2007 1:07 pm

axaxaxaxxaxaxxaxaxaxaxaaxaxxaa майко какъв си тъп и дебел Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ахахааххахахаха аве ей дебел около 10 човека гелдаха как играем в залата и сички са смяха на СЕС2 и на админите ахаххахахаахах ауе голям си комик...Къци напрао... варви да са тъпчиш с лайна и шоколади ...виж колко хора казват че си тъп..само преброй


aaa забраих да ти кажа просто flg имаха късмет че избраха по лесната страна и на двете карти:

nuke - CT
dust2 - T
c3.Biorkes
c3.Biorkes

Брой мнения : 19
Registration date : 13.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  GrIzZzLy Сря Дек 05, 2007 1:10 pm

XITLER написа:Светлооооооо знам как играеш не казвам че аз съм ПрО обаче много барзо от веднаж взе да се ориантираш взе да ги стреляш преди да с излезли нз ама кажи кога да дойда на уроци ! Може да се науча и аз за една две седмици ! Един пример : Колкото пати рашихте кабина на nuke когато имаше човек отгоре винаги го вигдаше преди да си се подал когато няма не се и обращаш на там ем повече нз!!! Не съм го очаквал сериозно !!! А до колкото за хакерите дето им викаш ти помагат сесс се нали с хакери тогава за какво ти приемаш да ти помагат ??? И все пак успех за напред и си огледай team за едно "ПРО" !!!


А доколкото до теб лутеница едно ти казах тихо,никои не иска да чува покрай не го да грухти свуня !!! И внимаваи КОЛЕДА идва да не полегнеш в някоя тава с ябълчица в уста !!!

Брато Ориантирам се да ! Играй секи ден в есл със отбора си,секи ден по 2-3 5ци,мъчи се цял мач да играеш И ПОСЛЕ ДА ТИ КАЖАТ ХАКЕР да видим как ще се почустваш.Ти си голям и не се интересуваш от ЦС колкото мен.Затова не ми обяснявай за колко време сам се научил НЕКА УМРА НЕКА СИЧКО НАИ-ЛОШО МИ СЕ СЛЧИ АКО Е ИМАЛО ХАК в отбора.Прецакахте ни тотално..но не ми пука аз знам че си бихме честно и че нямаше хакер в отбора.Доколкото за кабината нямаше нищо такова !!!!!!! Като се гледах на демото наистина изглеждам съмнителен,НА ВСИЧКИ МЕСТА КЪДЕТО СЪМ ГИ "ЗНАЕЛ" се чуват.Може да съм малък,но поне усещам добре играта.Звучи наивно но е така.
GrIzZzLy
GrIzZzLy

Брой мнения : 15
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  NoJaRa Сря Дек 05, 2007 2:10 pm

c3.Biorkes написа:axaxaxaxxaxaxxaxaxaxaxaaxaxxaa майко какъв си тъп и дебел Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ахахааххахахаха аве ей дебел около 10 човека гелдаха как играем в залата и сички са смяха на СЕС2 и на админите ахаххахахаахах ауе голям си комик...Къци напрао... варви да са тъпчиш с лайна и шоколади ...виж колко хора казват че си тъп..само преброй


aaa забраих да ти кажа просто flg имаха късмет че избраха по лесната страна и на двете карти:

nuke - CT
dust2 - T


БИЯТ ВИ С 16 НА 1 и изкарват LUCK Shocked Ти ми разби преставите ве путкавелко и как изкарват LUCK с такъв разбиващ резултат!Я вземи се скрии ве нещастник да не доида вкарам "ДЕБЕЛАТА" ми ръка до кривото ти черво!!!ХаххХАХхахах!!!Кат ви гледам плод зеленчука нема ко ми обявяваш дебелини шото сте под всяква критика Suspect Но вместо се храним за тапотиии и фитнеси и боища нека минем на темата!Като си отворен и имаш железен отбор с много прота и всички се смеят в залата дет играете ае да сглобиме 5v5 да видим колко LUCK ше имаме ние 16 на 2,1 или 0!!! cyclops А ние сме обръщали мачове от 9 на 1 от 7 на 0,че дори от загубен МАР !!! Тъй че ако си профеионалист няма значение къв играеш,а как го играеш!Лаеругин No Все знаете ма като кажа мач и млъквате pirat affraid
NoJaRa
NoJaRa
Admin

Брой мнения : 27
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  KarTooN Чет Дек 06, 2007 4:53 am

Biorkis ти маи си и нахален а ????????Нестига че ги смазваме 16-1 на de_nuke (нз как взеха врътка) на de_dust2 при резолтата 5-0 ми излизате и ни казахте преди мача ,, само да не кажете че сме хакове.." , а си нагъл да ми кажеш че сме имали касмет >?? Просто по големи ламери от вас не познавам..... Еи педерас мършав да сте ни взели ножа та вие да си изберете. Имахте късмет че небяхме CT на d2 на 0 щяхме да ви биеме , просто замълчи .............. Luck ще ми вика като е касмер защо паднахте 16-1 самняваме да е късмет!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KarTooN
Гост


Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty fdds

Писане  c3.Biorkes Пет Дек 07, 2007 3:57 am

xaxaxaxaxa писна ви да ви слушмам умрелите лапешки истории....знаеш ли кой е бил SK с 16:2? не нали...така ..моите момчета...преди 3-4 години SK бяха едни от най добрите (те още са) тогава DieHard ги умляха на nuke..SK бяха 1 а DieHard 2....още нещо специално за Kartoon Man1a vs SK мача сам сигурен че не си го гледал...та Маниа бяха 2 a SK бяха 1...Маниа умля Sk тогава но после SK се метнаха 2 и биха...така че не ми се обесявайте мн мн...и на двете карти бяхме от по трудните страни

ааа Ножара като си толкоз надут и наперен със своя теам да ти уредя един мач да видите колко сте слаби само ми кажи...момчетата не са българи но са били Man1a

Kartoon и поне ми пи6и името правилно...и свойто де..пише се Cartoon неграмотен келеш
c3.Biorkes
c3.Biorkes

Брой мнения : 19
Registration date : 13.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  KarTooN Пет Дек 07, 2007 5:48 am

Първо нете грее как се пиша , мн добре знам как се пише Cartoon идиото... само че ти няма да ми казваш как да се пиша.Второ мача SK - man1a го гледах.Са като го вдигаш на въпрос man1a водеха с 13-2 като CT после падат на 0. Е като сте такива прота защо не ни объркахте на смяната аааааа >?????На d2 ако си добър нема значение дали си T или CT.

Вие нали отпаднахте какво пишете в форума ???

KarTooN
Гост


Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 7 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите